Hakkımızda

 

10 Yılı aşan tecrübemizle Antalya Belek’te sektörün önemli kurumları içerisindeki yerimiz, müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün yükselmektedir. Oto kiralama ve özel transfer hizmetlerimizle tüm kişi ve kurumlara; güvenilirlik, kalite ve uygun fiyat taahhüt ediyor öncelik prensibimizin müşteri memnuniyeti olduğunun altını çiziyoruz.

Her bütçeye ve her işe uygun geniş seçenekli araç filomuz ile tüm kişi ve kurumların araç kiralama, şoför temini, personel taşıma ve özel transfer ihtiyaçlarını kalite, güven ve uygun fiyat prensiplerimizle karşılıyoruz.

Tüm araçlarımızın periyodik bakımları yapılmaktadır, müşterilerimize araçlarımızı sunmadan önce yolculuğa hazır olduğundan emin olmak için tüm kontrolleri yapıyor müşterilerimizin ulaşım ihtiyaçlarını güvenle sağlıyoruz.

Özel organizasyonlara tur ve gezi faaliyetlerine şoför ve araç temin ediyoruz, çalıştığımız firmaların misafirlerini kendi konuğumuz gibi ağırlıyor transfer ve ulaşım ihtiyaçlarını gideriyoruz. Havaalanı ve ulaşım terminallerine güvenli ve konforlu transfer hizmeti sunuyoruz.

Haftanın yedi günü yirmidört saat hizmet veriyoruz. Ulaşım Hizmetlerinde size kaliteyi sunmaya hazırız…